Menu

20277776 info@printservice.lv

Brošūru druka

Brošūra ir mini-grāmata jeb neperiodisks reklāmas izdevums, kas ietver sevī lielu informācijas apjomu un nereti var pat konkurēt ar žurnāliem vai skrejlapām. Klasiskā brošūra sastāv no vāka un bloka (pamatinformācijas apkopojums), lapaspušu apjoms lielākoties svārstās no 4 līdz 48 lapaspusēm, bet ir redzēti arī 96 lapaspušu eksemplāri bez vāka. Atšķirībā no citiem reklāmas materiāliem, brošūras klientiem kalpo ilgāk. Tās var izmantot prezentācijās, reklāmas kampaņās un izstādēs.

Brošūru drukāšana tipogrāfijā “Imanta”

Palieliniet savas attīstības vai pārdošanas iespējas, pasūtot brošūru izgatavošanu pie mūsu profesionālās komandas. Mēs garantējam, ka tās kļūs par izcilu darbarīku jūsu kompānijas izvirzīšanai tirgū.

Digitālā druka

Lielākā digitālās drukas priekšrocība ir ātrums. Ekonomiski izdevīgi ir izmantot digitālo druku nelielas tirāžas pasūtījumiem no 100 līdz 1000 eksemplāriem. Pasūtot brošūras druku tipogrāfijā “Imanta”, mēs garantējam augstu izpildījuma kvalitāti, piesātinātas krāsas un operatīvu izpildi.

Ofseta druka

Ideāli piemērota lielām tirāžām, jo spēj nodrošināt visprecīzāko krāsu izpildījumu, pustoņu dziļumu un precīzu sīkāko detaļu izpildi. Veicot lielāka apjoma pasūtījumu, jūs noteikti spēsiet novērtēt arī izdevīgākās cenas. Neskatoties uz šķietami ilgāku izgatavošanas laiku, ofseta druka ļauj kvalitatīvāk īstenot visas dizainera ieceres.

Krāsu un materiālu pieejamība

Visbiežāk brošūru izgatavošanai izmanto parasto glancēto vai krīta papīru (115g/ m2), bet biezāku papīru (300 g/m2) apvākojumam. Tāpat mums ir iespēja izmantot dizaineru papīru, kas padarīs jūsu brošūru vēl pievilcīgāku. Starp mūsu klientiem lielāko popularitāti ieguva šādi salikumi:

1) brošūras apvākojums 170g krīta, bloks 115g krīta papīrs

2) brošūras apvākojums 300g ofseta, bloks 80g ofseta papīrs.

3) brošūras apvākojums 300 krīta, bloks 170g krīta papīrs.

Krāsu paletē parasti izmanto “4” vai “1” krāsu. Ar “4” krāsām apzīmē pilnkrāsas, jeb CMYK druku, ar “1” – vienkrāsainu, parasti melnu, druku. Mūsu tipogrāfijas “Imanta” piedāvā šādas iespējamās krāsu kombinācijas brošūru drukai:

4+4 pilnkrāsas druka no abām pusēm

4+1 vienā pusē pilnkrāsas druka, no otras – melnbalta

4+0 vienā pusē pilkrāsas druka, otrā – tukša bez drukas

1+1 abas puses melnbaltas

1+0 vienā pusē melnbalta druka, otrā – tukša

Ja nav laika domāt par labāko salikumu, aicinām jūs izvēlēties vienu no izplatītākajiem krāsu drukas variantiem:

1) vāks 4+4, bloks 4+4 – visas brošūras lapaspuses krāsainas

2) vāks 4+0, bloks 4+4 – ārpusē krāsains vāks, iekšā bez drukas, visas brošūras bloka slejas krāsainas

3) vāks 4+0, bloks 1+1 – krāsains vāks no abām pusēm, visas brošūras bloka slejas melnbaltas

4) vāks 1+0, bloks 1+0 – ārpusē melnbalts vāks, bloka lapaspuses ar vienpusēju melnbaltu druku.

Kas ir nepieciešams, lai veiktu pasūtījumu?

Ja jums jau ir pieejams brošūras mets, jums atliek tikai veikt pasūtījumu, nosūtot vēstuli ar projektu mums uz e-pastu imanta@imanta.lv norādot savas vēlmes un priekšlikumus. Ja jums ir nepieciešams izveidot uzmetumu vai veikt izmaiņas esošajā, iesniedziet mums detalizētu aprakstu par vajadzībām un vēlmēm un mūsu dizaineri ar prieku palīdzēs. Sūtiet savu pieteikumu uz imanta@imanta.lv. Cena un izpildes laiks ir atkarīgs no brošūru tirāžas, lapu skaita, izvēlētā papīra un krāsainības.

Katram klientam mēs piedāvājam individuālu risinājumu, kas sekmēs jūsu biznesa rezultātus. Sazinieties ar mums, lai saņemtu jums piemērotāko piedāvājumu!